Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Krajské školní ligy
Jana Knytlová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
2000
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.2.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
19.5. 16:30
AO260
TJ Sokol Velké Meziříčí - Liberec
18 : 27
19.5. 15:40
AO259
Úvaly - Kopřivnice
18 : 27
19.5. 13:10
AO256
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
26 : 27
19.5. 12:20
AO255
Úvaly - TJ Sokol Velké Meziříčí
26 : 16
19.5. 09:50
AO252
HK FCC Město Lovosice - Úvaly
33 : 22
16.3. 15:24
AO160
Telnice - Házená Mělník
21 : 12
16.3. 13:52
AO158
C.S.Cargo HBC Jičín - Telnice
26 : 18
16.3. 12:20
AO156
S.Vršovice - C.S.Cargo HBC Jičín
26 : 29
16.3. 10:02
AO153
Telnice - S.Vršovice
27 : 19
16.3. 08:30
AO151
S.Vršovice - Házená Mělník
27 : 9
Přebor Prahy žen
21.5. 18:30
BB044
Astra B - Střešovice A
19 : 16
11.4. 18:10
BB032
Praha 4 - Radlice
22 : 24
16.9. 16:00
BB008
Háje - Střešovice A
18 : 21
Přebor Prahy starších žáků
4.5. 14:30
BC090
Chodov - Dukla A
16 : 19
4.5. 13:10
BC088
L.Vršovice A - Chodov
20 : 19
4.5. 12:30
BC087
Dukla A - Dukla B
24 : 9
4.5. 10:30
BC084
Dukla A - L.Vršovice A
27 : 15
4.5. 09:50
BC083
Chodov - S.Vršovice
17 : 16
4.5. 08:30
BC081
S.Vršovice - Dukla A
14 : 18
6.4. 14:20
BC079
Dukla B - Dukla A
15 : 20
6.4. 11:40
BC075
S.Vršovice - Dukla B
14 : 17
6.4. 10:20
BC073
Dukla A - S.Vršovice
21 : 17
6.4. 09:00
BC071
L.Vršovice A - Dukla A
8 : 19
Přebor Prahy mladších žáků
13.4. 14:20
BD149
Talent Škoda JS Plzeň - Hostivice 2006
18 : 13
13.4. 13:40
BD148
Dukla A - Chodov A
23 : 11
13.4. 13:00
BD147
Dukla B - Talent Škoda JS Plzeň
16 : 14
13.4. 12:20
BD146
Hostivice 2006 - Dukla A
14 : 15
13.4. 11:00
BD144
Dukla B - Dukla A
15 : 15
13.4. 09:40
BD142
Dukla A - Talent Škoda JS Plzeň
13 : 13
23.3. 13:40
BD109
Chodov B - S.Vršovice
6 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí - výsledky
video
online
Ústí n.L. - DHK Most
13 : 5
video
online
S.Vršovice - Slavia
14 : 15
video
online
DHK Most - Háje
13 : 17
video
online
S.Vršovice - Ústí n.L.
15 : 16
video
online
Slavia - Háje
20 : 9
video
online
DHK Most - S.Vršovice
21 : 9
video
online
Ústí n.L. - Slavia
19 : 19
video
online
Háje - S.Vršovice
24 : 17
video
online
Slavia - DHK Most
20 : 13
video
online
Háje - Ústí n.L.
18 : 22
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
4
3
1
0
74 : 55
7
2
Ústí n.L.
4
3
1
0
70 : 57
7
3
Háje
4
2
0
2
68 : 72
4
4
DHK Most
4
1
0
3
52 : 59
2
5
S.Vršovice
4
0
0
4
55 : 76
0
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.