Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor Prahy starších žákyň
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
15.9.2018
08:30
BE011
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
15.9.2018
09:05
BE012
Sokol Vršovice
-
HC Háje
15.9.2018
09:40
BE013
Sokol Kobylisy II B
-
Sokol Kobylisy II A
15.9.2018
10:15
BE014
HC Háje
-
Astra Praha
15.9.2018
10:50
BE015
Sokol Kobylisy II B
-
DHC Slavia Praha
15.9.2018
11:25
BE016
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
15.9.2018
12:00
BE017
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
15.9.2018
12:35
BE018
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II A
15.9.2018
13:10
BE019
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II B
15.9.2018
13:45
BE020
Sokol Kobylisy II A
-
HC Háje
15.9.2018
14:20
BE021
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
15.9.2018
14:55
BE022
Sokol Kobylisy II B
-
Astra Praha
15.9.2018
15:30
BE023
Sokol Kobylisy II A
-
DHC Slavia Praha
15.9.2018
16:05
BE024
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II B
15.9.2018
16:40
BE025
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
15.9.2018
09:00
BE001
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most
15.9.2018
09:40
BE002
Házená Mělník
-
DHK Lokomotiva Liberec
15.9.2018
10:20
BE003
DHK Baník Most
-
Spartak Příbram
15.9.2018
11:00
BE004
Házená Mělník
-
HK Spartak Ústí n.L.
15.9.2018
11:40
BE005
DHK Lokomotiva Liberec
-
Spartak Příbram
15.9.2018
12:20
BE006
DHK Baník Most
-
Házená Mělník
15.9.2018
13:00
BE007
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Lokomotiva Liberec
15.9.2018
13:40
BE008
Spartak Příbram
-
Házená Mělník
15.9.2018
14:20
BE009
DHK Lokomotiva Liberec
-
DHK Baník Most
15.9.2018
15:00
BE010
Spartak Příbram
-
HK Spartak Ústí n.L.
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
28.9.2018
09:00
BE041
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
28.9.2018
09:40
BE042
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
28.9.2018
10:20
BE043
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
28.9.2018
11:00
BE044
HC Háje
-
Sokol Vršovice
28.9.2018
11:40
BE045
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
28.9.2018
12:20
BE046
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
28.9.2018
13:00
BE047
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
28.9.2018
13:40
BE048
HC Háje
-
DHK Baník Most
28.9.2018
14:20
BE049
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Slavia Praha
28.9.2018
15:00
BE050
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
28.9.2018
08:30
BE026
Sokol Kobylisy II A
-
Astra Praha
28.9.2018
09:05
BE027
Sokol Kobylisy II B
-
Spartak Příbram
28.9.2018
09:45
BE028
DHK Lokomotiva Liberec
-
Házená Mělník
28.9.2018
10:15
BE029
Astra Praha
-
Spartak Příbram
28.9.2018
10:50
BE030
Házená Mělník
-
Sokol Kobylisy II A
28.9.2018
11:25
BE031
DHK Lokomotiva Liberec
-
Sokol Kobylisy II B
28.9.2018
12:00
BE032
Spartak Příbram
-
Sokol Kobylisy II A
28.9.2018
12:35
BE033
Astra Praha
-
DHK Lokomotiva Liberec
28.9.2018
13:10
BE034
Spartak Příbram
-
Házená Mělník
28.9.2018
13:45
BE035
Sokol Kobylisy II B
-
Astra Praha
28.9.2018
14:20
BE036
Sokol Kobylisy II A
-
DHK Lokomotiva Liberec
28.9.2018
14:55
BE037
Házená Mělník
-
Sokol Kobylisy II B
28.9.2018
15:30
BE038
Spartak Příbram
-
DHK Lokomotiva Liberec
28.9.2018
16:05
BE039
Házená Mělník
-
Astra Praha
28.9.2018
16:40
BE040
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Kobylisy II B
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
14.10.2018
08:30
BE051
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II A
14.10.2018
09:10
BE052
Sokol Vršovice
-
HC Háje
14.10.2018
09:50
BE053
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Kobylisy II A
14.10.2018
10:30
BE054
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
14.10.2018
11:10
BE055
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
14.10.2018
11:50
BE056
Sokol Kobylisy II A
-
HC Háje
14.10.2018
12:30
BE057
DHC Slavia Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
14.10.2018
13:10
BE058
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
14.10.2018
13:50
BE059
HC Háje
-
HK Spartak Ústí n.L.
14.10.2018
14:30
BE060
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
13.10.2018
08:30
BE061
Házená Mělník
-
DHK Lokomotiva Liberec
13.10.2018
09:05
BE062
Sokol Kobylisy II B
-
Astra Praha
13.10.2018
09:40
BE063
DHK Baník Most
-
Spartak Příbram
13.10.2018
10:15
BE064
Astra Praha
-
DHK Lokomotiva Liberec
13.10.2018
10:50
BE065
DHK Baník Most
-
Házená Mělník
13.10.2018
11:25
BE066
Spartak Příbram
-
Sokol Kobylisy II B
13.10.2018
12:00
BE067
Házená Mělník
-
Astra Praha
13.10.2018
12:35
BE068
DHK Lokomotiva Liberec
-
Spartak Příbram
13.10.2018
13:10
BE069
Sokol Kobylisy II B
-
DHK Baník Most
13.10.2018
13:45
BE070
Spartak Příbram
-
Astra Praha
13.10.2018
14:20
BE071
Sokol Kobylisy II B
-
Házená Mělník
13.10.2018
14:55
BE072
DHK Baník Most
-
DHK Lokomotiva Liberec
13.10.2018
15:30
BE073
Spartak Příbram
-
Házená Mělník
13.10.2018
16:05
BE074
Astra Praha
-
DHK Baník Most
13.10.2018
16:40
BE075
DHK Lokomotiva Liberec
-
Sokol Kobylisy II B
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
11.11.2018
09:00
BE091
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most
11.11.2018
09:40
BE092
Sokol Vršovice
-
DHC Slavia Praha
11.11.2018
10:20
BE093
DHK Baník Most
-
HC Háje
11.11.2018
11:00
BE094
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
11.11.2018
11:40
BE095
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
11.11.2018
12:20
BE096
DHK Baník Most
-
Sokol Vršovice
11.11.2018
13:00
BE097
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Slavia Praha
11.11.2018
13:40
BE098
HC Háje
-
Sokol Vršovice
11.11.2018
14:20
BE099
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
11.11.2018
15:00
BE100
HC Háje
-
HK Spartak Ústí n.L.
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
10.11.2018
09:00
BE076
Házená Mělník
-
Sokol Kobylisy II A
10.11.2018
09:45
BE077
DHK Lokomotiva Liberec
-
Astra Praha
10.11.2018
10:30
BE078
Spartak Příbram
-
Házená Mělník
10.11.2018
11:15
BE079
Sokol Kobylisy II A
-
DHK Lokomotiva Liberec
10.11.2018
12:00
BE080
Astra Praha
-
Spartak Příbram
10.11.2018
12:45
BE081
Házená Mělník
-
DHK Lokomotiva Liberec
10.11.2018
13:30
BE082
Sokol Kobylisy II A
-
Astra Praha
10.11.2018
14:15
BE083
DHK Lokomotiva Liberec
-
Spartak Příbram
10.11.2018
15:00
BE084
Astra Praha
-
Házená Mělník
10.11.2018
15:45
BE085
Spartak Příbram
-
Sokol Kobylisy II A
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
17.3.2019
08:00
BE096
Sokol Kobylisy II A
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2019
08:35
BE097
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
17.3.2019
09:10
BE098
HC Háje
-
DHK Lokomotiva Liberec
17.3.2019
09:45
BE099
Sokol Kobylisy II A
-
Sokol Vršovice
17.3.2019
10:20
BE100
DHK Lokomotiva Liberec
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2019
10:55
BE101
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
17.3.2019
11:30
BE102
DHK Lokomotiva Liberec
-
Sokol Kobylisy II A
17.3.2019
12:05
BE103
HC Háje
-
Sokol Vršovice
17.3.2019
12:40
BE104
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Slavia Praha
17.3.2019
13:15
BE105
Sokol Kobylisy II A
-
HC Háje
17.3.2019
13:50
BE106
DHC Slavia Praha
-
DHK Lokomotiva Liberec
17.3.2019
14:25
BE107
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
17.3.2019
15:00
BE108
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II A
17.3.2019
15:35
BE109
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
17.3.2019
16:10
BE110
DHK Lokomotiva Liberec
-
Sokol Vršovice
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
24.3.2019
08:00
BE111
Sokol Vršovice
-
HC Háje
24.3.2019
08:40
BE112
DHK Baník Most
-
Sokol Kobylisy II A
24.3.2019
09:20
BE113
HK Spartak Ústí n.L.
-
Spartak Příbram
24.3.2019
10:00
BE114
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
24.3.2019
10:40
BE115
Sokol Kobylisy II A
-
HK Spartak Ústí n.L.
24.3.2019
11:20
BE116
HC Háje
-
Spartak Příbram
24.3.2019
12:00
BE117
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II A
24.3.2019
12:40
BE118
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
24.3.2019
13:20
BE119
Sokol Vršovice
-
Spartak Příbram
24.3.2019
14:00
BE120
HC Háje
-
DHK Baník Most
24.3.2019
14:40
BE121
Sokol Kobylisy II A
-
Spartak Příbram
24.3.2019
15:20
BE122
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
24.3.2019
16:00
BE123
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II A
24.3.2019
16:40
BE124
DHK Baník Most
-
Spartak Příbram
24.3.2019
17:20
BE125
HC Háje
-
HK Spartak Ústí n.L.
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
28.4.2019
08:00
BE126
Spartak Příbram
-
HC Háje
28.4.2019
08:40
BE127
DHC Slavia Praha
-
Sokol Kobylisy II A
28.4.2019
09:20
BE128
DHK Baník Most
-
DHK Lokomotiva Liberec
28.4.2019
10:00
BE129
HC Háje
-
DHC Slavia Praha
28.4.2019
10:40
BE130
DHK Lokomotiva Liberec
-
Spartak Příbram
28.4.2019
11:20
BE131
Sokol Kobylisy II A
-
DHK Baník Most
28.4.2019
12:00
BE132
DHK Lokomotiva Liberec
-
HC Háje
28.4.2019
12:40
BE133
DHK Baník Most
-
DHC Slavia Praha
28.4.2019
13:20
BE134
Spartak Příbram
-
Sokol Kobylisy II A
28.4.2019
14:00
BE135
HC Háje
-
DHK Baník Most
28.4.2019
14:40
BE136
Sokol Kobylisy II A
-
DHK Lokomotiva Liberec
28.4.2019
15:20
BE137
DHC Slavia Praha
-
Spartak Příbram
28.4.2019
16:00
BE138
Sokol Kobylisy II A
-
HC Háje
28.4.2019
16:40
BE139
Spartak Příbram
-
DHK Baník Most
28.4.2019
17:20
BE140
DHK Lokomotiva Liberec
-
DHC Slavia Praha
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
25.5.2019
08:00
BE141
DHC Slavia Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
25.5.2019
08:40
BE142
Spartak Příbram
-
Sokol Vršovice
25.5.2019
09:20
BE143
DHK Baník Most
-
DHK Lokomotiva Liberec
25.5.2019
10:00
BE144
HK Spartak Ústí n.L.
-
Spartak Příbram
25.5.2019
10:40
BE145
DHK Lokomotiva Liberec
-
DHC Slavia Praha
25.5.2019
11:20
BE146
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
25.5.2019
12:00
BE147
DHK Lokomotiva Liberec
-
HK Spartak Ústí n.L.
25.5.2019
12:40
BE148
DHK Baník Most
-
Spartak Příbram
25.5.2019
13:20
BE149
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
25.5.2019
14:00
BE150
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Baník Most
25.5.2019
14:40
BE151
Sokol Vršovice
-
DHK Lokomotiva Liberec
25.5.2019
15:20
BE152
Spartak Příbram
-
DHC Slavia Praha
25.5.2019
16:00
BE153
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
25.5.2019
16:40
BE154
DHK Lokomotiva Liberec
-
Spartak Příbram
25.5.2019
17:20
BE155
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.