Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Jakešová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Jurčíková
Sokol Kobylisy II B
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pejšová
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Váchová
HC Háje
10 - 0 - 0 - 5
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20 - 0 - 0 - 10
Adriana Kvačková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Dietzscholdová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Amálie Fišerová
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Tůmová
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Votánková
Spartak Příbram
8 - 0 - 1 - 4
Anna Bechyňská
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Anna Smítková
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Anna Kantorová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Třešňáková
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Anna Chudinová
HK Spartak Ústí n.L.
8 - 0 - 0 - 4
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14 - 0 - 0 - 7
Barbora Cajsková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Vaďurová
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Rachová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Jiránková
HC Háje
12 - 0 - 0 - 6
Bětka Beranová
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Jandová
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Tomášková
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Řádová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Trávníčková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Líbalová
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Adameková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Hana Dvořáčková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Hana Skuhrovcová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Hana Rybáková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Hana Skuhrovcová
Astra Praha
12 - 0 - 0 - 6
Hedvika Zbořilová
HC Háje
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Josefína Jiránková
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 1 - 0
Julie Říhová
DHK Lokomotiva Liberec
2 - 0 - 0 - 1
Julie Kubátová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Julie Říhová
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí - výsledky
video
online
Ústí n.L. - DHK Most
13 : 5
video
online
S.Vršovice - Slavia
14 : 15
video
online
DHK Most - Háje
13 : 17
video
online
S.Vršovice - Ústí n.L.
15 : 16
video
online
Slavia - Háje
20 : 9
video
online
DHK Most - S.Vršovice
21 : 9
video
online
Ústí n.L. - Slavia
19 : 19
video
online
Háje - S.Vršovice
24 : 17
video
online
Slavia - DHK Most
20 : 13
video
online
Háje - Ústí n.L.
18 : 22
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
4
3
1
0
74 : 55
7
2
Ústí n.L.
4
3
1
0
70 : 57
7
3
Háje
4
2
0
2
68 : 72
4
4
DHK Most
4
1
0
3
52 : 59
2
5
S.Vršovice
4
0
0
4
55 : 76
0
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.