Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20 - 0 - 0 - 10
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16 - 0 - 1 - 3
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14 - 0 - 0 - 7
Hana Skuhrovcová
Astra Praha
12 - 0 - 0 - 6
Tereza Lubasová
Spartak Příbram
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Jiránková
HC Háje
12 - 0 - 0 - 6
Adéla Váchová
HC Háje
10 - 0 - 0 - 5
Josefína Jiránková
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 1 - 0
Aneta Votánková
Spartak Příbram
8 - 0 - 1 - 4
Nikola Tučková
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Rachová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Karásková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Olga Jáchymová
Astra Praha
8 - 0 - 0 - 4
Anna Chudinová
HK Spartak Ústí n.L.
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Baštová
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Adameková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Vaďurová
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Pejšová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Pejšová
HK Spartak Ústí n.L.
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Líbalová
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Lakomá
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Hušková
DHK Lokomotiva Liberec
6 - 0 - 0 - 3
Amálie Fišerová
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Dohnalová
Házená Mělník
6 - 0 - 0 - 3
Aneta Tůmová
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Trávníčková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Šnýdrová
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Silvie Škarohlídová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Hana Rybáková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Mrvišová
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Licková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Karla Koťová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Julie Kmentová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Honzíková
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Melisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Cajsková
DHC Slavia Praha
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec - výsledky
video
online
Házená Mělník - DHK Loko Liberec
14 : 16
video
online
Kobylisy II B - Astra
8 : 9
video
online
DHK Most - Příbram
35 : 2
video
online
Astra - DHK Loko Liberec
17 : 9
video
online
DHK Most - Házená Mělník
22 : 6
video
online
Příbram - Kobylisy II B
4 : 23
video
online
Házená Mělník - Astra
8 : 16
video
online
DHK Loko Liberec - Příbram
15 : 5
video
online
Kobylisy II B - DHK Most
11 : 17
video
online
Příbram - Astra
4 : 23
video
online
Kobylisy II B - Házená Mělník
17 : 11
video
online
DHK Most - DHK Loko Liberec
21 : 5
video
online
Příbram - Házená Mělník
9 : 18
video
online
Astra - DHK Most
6 : 19
video
online
DHK Loko Liberec - Kobylisy II B
7 : 12
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Most
5
5
0
0
114 : 30
10
2
Astra
5
4
0
1
71 : 48
8
3
Kobylisy II B
5
3
0
2
71 : 48
6
4
DHK Loko Liberec
5
2
0
3
52 : 69
4
5
Házená Mělník
5
1
0
4
57 : 80
2
6
Příbram
5
0
0
5
24 : 114
0
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.