Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Rozpis soutěže
Turnaje
1. turnaj Praha, 15.9.2018, Astra
1. turnaj mimopražští, 15.9.2018, Ústí nad Labem
2. turnaj A, 28.9.2018, Sokol Vršovice
2. turnaj B, 28.9.2018, Sokol Kobylisy
3. turnaj A, 14.10.2018, Slavia
3. turnaj B, 13.10.2018, Liberec
4. turnaj A, 11.11.2018, Ústí
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník
5. turnaj, 17.3.2019, hala Ústí
6. turnaj, 24.3.2019, hala Sokol Vršovice
7. turnaj, 28.4.2019, hřiště Spartak Příbram
8. turnaj, 25.5.2019, hřiště Slavia
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Krajské školní ligy
Jiří Maršík
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2023
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
6.4. 15:50
AP209
DHK Most - J.Hradec
10 : 16
6.4. 14:00
AP207
Jiskra Třeboň - DHK Most
23 : 13
6.4. 12:10
AP205
DHK Most - HC Zlín
13 : 17
6.4. 09:25
AP202
Slavia - DHK Most
20 : 15
9.3. 14:40
AP158
DHK Most - Jiskra H. Brod
14 : 12
9.3. 13:00
AP156
Písek A - DHK Most
13 : 17
9.3. 11:20
AP154
TJ Holešov - DHK Most
11 : 12
9.3. 09:30
AP152
DHK Most - Slavoj Žirovnice
21 : 15
9.2. 15:50
AP149
Písek B - DHK Most
17 : 22
9.2. 13:05
AP146
DHK Most - DHK Litovel
17 : 9
9.2. 10:20
AP143
Strakonice - DHK Most
21 : 12
9.2. 08:30
AP141
DHK Most - SHK Kunovice
23 : 12
2.12. 17:00
AP020
Házená Mělník - DHK Most
11 : 23
2.12. 14:30
AP017
DHK Most - Astra
22 : 9
2.12. 12:00
AP014
DHK Most - Háje
17 : 11
2.12. 09:30
AP011
FK Hvězda Cheb - DHK Most
13 : 12
Přebor Prahy starších žákyň
25.5. 14:00
BE150
Ústí n.L. - DHK Most
19 : 17
25.5. 12:40
BE148
DHK Most - Příbram
26 : 4
25.5. 09:20
BE143
DHK Most - DHK Loko Liberec
24 : 3
24.3. 16:40
BE124
DHK Most - Příbram
31 : 2
24.3. 14:00
BE120
Háje - DHK Most
13 : 13
24.3. 12:40
BE118
DHK Most - Ústí n.L.
13 : 12
24.3. 10:00
BE114
S.Vršovice - DHK Most
9 : 29
24.3. 08:40
BE112
DHK Most - Kobylisy II A
17 : 7
11.11. 14:20
BE099
Slavia - DHK Most
20 : 13
11.11. 12:20
BE096
DHK Most - S.Vršovice
21 : 9
11.11. 10:20
BE093
DHK Most - Háje
13 : 17
11.11. 09:00
BE091
Ústí n.L. - DHK Most
13 : 5
28.9. 15:00
BE050
DHK Most - S.Vršovice
8 : 8
28.9. 13:40
BE048
Háje - DHK Most
15 : 9
Další
Předchozí kola
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník - výsledky
video
online
Házená Mělník - Kobylisy II A
9 : 14
video
online
DHK Loko Liberec - Astra
4 : 24
video
online
Příbram - Házená Mělník
8 : 22
video
online
Kobylisy II A - DHK Loko Liberec
22 : 6
video
online
Astra - Příbram
23 : 5
video
online
Házená Mělník - DHK Loko Liberec
17 : 14
video
online
Kobylisy II A - Astra
25 : 10
video
online
DHK Loko Liberec - Příbram
16 : 15
video
online
Astra - Házená Mělník
13 : 9
video
online
Příbram - Kobylisy II A
8 : 26
4. turnaj B, 10.11.2018, Mělník - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kobylisy II A
4
4
0
0
87 : 33
8
2
Astra
4
3
0
1
70 : 43
6
3
Házená Mělník
4
2
0
2
57 : 49
4
4
DHK Loko Liberec
4
1
0
3
40 : 78
2
5
Příbram
4
0
0
4
36 : 87
0
Tabulka střelců
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
140
Adéla Protivová
HK Spartak Ústí n.L.
108
Anna Chaloupková
DHK Baník Most
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
17
Anna Čapková
DHK Lokomotiva Liberec
10
Berenika Havlíčková
Sokol Kobylisy II B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
20
Veronika Dvořáková
DHC Slavia Praha
16
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.