Ústecký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Přebor Prahy starších žákyň
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Rozpis soutěže
REG Liga MLŽ
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Inter REG liga - MLŽ
Divize Západ - Louny
23.9.2018
08:00
IRB001
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
23.9.2018
08:40
IRB002
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
23.9.2018
09:20
IRB003
HK FCC Město Lovosice II
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2018
10:00
IRB004
TJ Slavoj Děčín
-
HK Baník Most
23.9.2018
10:40
IRB005
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2018
11:20
IRB006
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
23.9.2018
12:00
IRB007
HK Chomutov
-
TJ Slavoj Děčín
23.9.2018
12:40
IRB008
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2018
13:20
IRB009
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
23.9.2018
14:00
IRB010
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
23.9.2018
14:40
IRB011
TJ Slavoj Děčín
-
TJ Lokomotiva Louny
23.9.2018
15:20
IRB012
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice II
23.9.2018
16:00
IRB013
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
23.9.2018
16:40
IRB014
TJ Slavoj Děčín
-
HK FCC Město Lovosice I
Prolínací turnaj C1 - Liberec
29.9.2018
08:00
IRB015
Liberec Handball
-
HBC Jičín A
29.9.2018
08:40
IRB016
ElektroPraga Jablonec
-
1.HK Dvůr Králové
29.9.2018
09:20
IRB017
HK FCC Město Lovosice I
-
Liberec Handball
29.9.2018
10:00
IRB018
HK FCC Město Lovosice II
-
HBC Jičín A
29.9.2018
10:40
IRB019
HK Chomutov
-
ElektroPraga Jablonec
29.9.2018
11:20
IRB020
1.HK Dvůr Králové
-
HK FCC Město Lovosice I
29.9.2018
12:00
IRB021
HK FCC Město Lovosice II
-
Liberec Handball
29.9.2018
12:40
IRB022
HK Chomutov
-
HBC Jičín A
29.9.2018
13:20
IRB023
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice I
29.9.2018
14:00
IRB024
HK FCC Město Lovosice II
-
1.HK Dvůr Králové
29.9.2018
14:40
IRB025
Liberec Handball
-
HK Chomutov
29.9.2018
15:20
IRB026
HBC Jičín A
-
HK FCC Město Lovosice I
29.9.2018
16:00
IRB027
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice II
29.9.2018
16:40
IRB028
1.HK Dvůr Králové
-
HK Chomutov
Prolínací turnaj C2 - Děčín
29.9.2018
09:00
IRB029
TJ Slavoj Děčín
-
HSK Tygři Ústí n/L.
29.9.2018
09:40
IRB030
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
29.9.2018
10:20
IRB031
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
29.9.2018
11:00
IRB032
HBC Jičín B
-
HSK Tygři Ústí n/L.
29.9.2018
11:40
IRB033
HC TJ Náchod
-
TJ Lokomotiva Louny
29.9.2018
12:20
IRB034
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
29.9.2018
13:00
IRB035
HBC Jičín B
-
TJ Slavoj Děčín
29.9.2018
13:40
IRB036
HC TJ Náchod
-
HSK Tygři Ústí n/L.
29.9.2018
14:20
IRB037
TJ Lokomotiva Louny
-
Slovan Varnsdorf
29.9.2018
15:00
IRB038
HBC Jičín B
-
HK Baník Most
29.9.2018
15:40
IRB039
TJ Slavoj Děčín
-
HC TJ Náchod
29.9.2018
16:20
IRB040
HSK Tygři Ústí n/L.
-
Slovan Varnsdorf
29.9.2018
17:00
IRB041
TJ Lokomotiva Louny
-
HBC Jičín B
29.9.2018
17:40
IRB042
HK Baník Most
-
HC TJ Náchod
Divize Východ - Náchod
13.10.2018
08:30
IRB043
HC TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
11.10.2018
18:00
IRB044
HBC Jičín A
-
HBC Jičín B
13.10.2018
09:10
IRB045
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
13.10.2018
10:30
IRB046
Slovan Varnsdorf
-
1.HK Dvůr Králové
13.10.2018
09:50
IRB047
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín A
13.10.2018
11:10
IRB048
HBC Jičín B
-
Liberec Handball
13.10.2018
11:50
IRB049
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
13.10.2018
12:30
IRB050
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod
13.10.2018
13:10
IRB051
HBC Jičín A
-
Liberec Handball
13.10.2018
13:50
IRB052
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín B
13.10.2018
14:30
IRB053
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín A
13.10.2018
15:10
IRB054
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Jičín B
13.10.2018
15:50
IRB055
Liberec Handball
-
Slovan Varnsdorf
13.10.2018
16:30
IRB056
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
Divize Západ - Lovosice
11.10.2018
18:00
IRB057
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
13.10.2018
09:20
IRB058
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
13.10.2018
08:40
IRB059
HK Baník Most
-
TJ Slavoj Děčín
13.10.2018
08:40
IRB060
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
13.10.2018
08:00
IRB061
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
13.10.2018
12:10
IRB062
HSK Tygři Ústí n/L.
-
TJ Slavoj Děčín
13.10.2018
12:50
IRB063
HK Baník Most
-
HK Chomutov
13.10.2018
10:50
IRB064
HK FCC Město Lovosice I
-
HSK Tygři Ústí n/L.
13.10.2018
10:00
IRB065
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
13.10.2018
11:30
IRB066
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
13.10.2018
10:00
IRB067
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
13.10.2018
14:10
IRB068
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Chomutov
13.10.2018
11:30
IRB069
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
13.10.2018
13:30
IRB070
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Slavoj Děčín
Prolínací turnaj A1 - Jablonec N/N
11.11.2018
08:15
IRB071
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
11.11.2018
08:50
IRB072
Slovan Varnsdorf
-
1.HK Dvůr Králové
11.11.2018
09:25
IRB073
HSK Tygři Ústí n/L.
-
ElektroPraga Jablonec
11.11.2018
10:00
IRB074
TJ Slavoj Děčín
-
Liberec Handball
11.11.2018
10:35
IRB075
HK Baník Most
-
Slovan Varnsdorf
11.11.2018
11:10
IRB076
1.HK Dvůr Králové
-
HSK Tygři Ústí n/L.
11.11.2018
11:45
IRB077
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
11.11.2018
12:20
IRB078
HK Baník Most
-
Liberec Handball
11.11.2018
12:55
IRB079
Slovan Varnsdorf
-
HSK Tygři Ústí n/L.
11.11.2018
13:30
IRB080
TJ Slavoj Děčín
-
1.HK Dvůr Králové
11.11.2018
14:05
IRB081
ElektroPraga Jablonec
-
HK Baník Most
11.11.2018
14:40
IRB082
Liberec Handball
-
HSK Tygři Ústí n/L.
11.11.2018
15:15
IRB083
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
11.11.2018
15:50
IRB084
1.HK Dvůr Králové
-
HK Baník Most
Prolínací turnaj A1 - Lovosice
16.9.2018
08:00
IRB085
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
16.9.2018
08:40
IRB086
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
16.9.2018
09:20
IRB087
HBC Jičín A
-
HK FCC Město Lovosice I
16.9.2018
10:00
IRB088
HBC Jičín B
-
HK FCC Město Lovosice II
16.9.2018
10:40
IRB089
HC TJ Náchod
-
TJ Lokomotiva Louny
16.9.2018
11:20
IRB090
HK Chomutov
-
HBC Jičín A
16.9.2018
12:00
IRB091
HBC Jičín B
-
HK FCC Město Lovosice I
16.9.2018
12:40
IRB092
HC TJ Náchod
-
HK FCC Město Lovosice II
16.9.2018
13:20
IRB093
TJ Lokomotiva Louny
-
HBC Jičín A
16.9.2018
14:00
IRB094
HBC Jičín B
-
HK Chomutov
16.9.2018
14:40
IRB095
HK FCC Město Lovosice I
-
HC TJ Náchod
16.9.2018
15:20
IRB096
HK FCC Město Lovosice II
-
HBC Jičín A
16.9.2018
16:00
IRB097
TJ Lokomotiva Louny
-
HBC Jičín B
16.9.2018
16:40
IRB098
HK Chomutov
-
HC TJ Náchod
Divize Východ - Liberec
17.11.2018
08:00
IRB099
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín A
17.11.2018
08:40
IRB100
Liberec Handball
-
HBC Jičín B
17.11.2018
09:20
IRB101
HBC Jičín A
-
Slovan Varnsdorf
17.11.2018
10:40
IRB102
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
17.11.2018
11:20
IRB103
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
17.11.2018
12:00
IRB104
HBC Jičín B
-
1.HK Dvůr Králové
17.11.2018
12:40
IRB105
Slovan Varnsdorf
-
HC TJ Náchod
17.11.2018
13:20
IRB106
HBC Jičín A
-
1.HK Dvůr Králové
17.11.2018
14:00
IRB107
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín B
17.11.2018
14:40
IRB108
Liberec Handball
-
Slovan Varnsdorf
17.11.2018
15:20
IRB109
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín A
17.11.2018
16:00
IRB110
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
17.11.2018
16:40
IRB111
Slovan Varnsdorf
-
ElektroPraga Jablonec
17.11.2018
10:00
IRB112
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín B
Divize Západ - Chomutov
2.12.2018
09:00
IRB113
HK Chomutov
-
HK Baník Most
2.12.2018
15:25
IRB114
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
2.12.2018
16:35
IRB115
HK FCC Město Lovosice II
-
HSK Tygři Ústí n/L.
2.12.2018
16:00
IRB116
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
2.12.2018
13:05
IRB117
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
2.12.2018
12:35
IRB118
HK FCC Město Lovosice I
-
HSK Tygři Ústí n/L.
2.12.2018
11:25
IRB119
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
2.12.2018
11:20
IRB120
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
2.12.2018
14:15
IRB121
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Baník Most
2.12.2018
13:40
IRB122
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
2.12.2018
14:50
IRB123
TJ Slavoj Děčín
-
HSK Tygři Ústí n/L.
2.12.2018
09:35
IRB124
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
2.12.2018
10:10
IRB125
TJ Slavoj Děčín
-
HK FCC Město Lovosice I
2.12.2018
10:45
IRB126
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
Divize Východ - Varnsdorf
2.12.2018
13:05
IRB127
HBC Jičín A
-
1.HK Dvůr Králové
2.12.2018
12:30
IRB128
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín B
2.12.2018
11:20
IRB129
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
2.12.2018
16:00
IRB130
Slovan Varnsdorf
-
1.HK Dvůr Králové
2.12.2018
10:45
IRB131
HBC Jičín A
-
Liberec Handball
2.12.2018
09:35
IRB132
HBC Jičín B
-
ElektroPraga Jablonec
2.12.2018
11:55
IRB133
HC TJ Náchod
-
Slovan Varnsdorf
2.12.2018
13:40
IRB134
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
2.12.2018
16:35
IRB135
HBC Jičín A
-
HBC Jičín B
2.12.2018
14:15
IRB136
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
2.12.2018
09:00
IRB137
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín A
2.12.2018
14:50
IRB138
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
2.12.2018
15:25
IRB139
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
2.12.2018
10:10
IRB140
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín B
Prolínací turnaj D1 - Lovosice
17.3.2019
08:00
IRB211
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
17.3.2019
08:40
IRB212
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Slavoj Děčín
17.3.2019
09:20
IRB213
Liberec Handball
-
Slovan Varnsdorf
17.3.2019
10:00
IRB214
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Lokomotiva Louny
17.3.2019
10:40
IRB215
TJ Slavoj Děčín
-
HK FCC Město Lovosice II
17.3.2019
14:00
IRB216
Liberec Handball
-
HK FCC Město Lovosice I
17.3.2019
15:20
IRB217
Slovan Varnsdorf
-
ElektroPraga Jablonec
17.3.2019
14:40
IRB218
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Slavoj Děčín
17.3.2019
16:00
IRB219
HK FCC Město Lovosice II
-
Liberec Handball
17.3.2019
11:20
IRB220
HK FCC Město Lovosice I
-
Slovan Varnsdorf
17.3.2019
12:40
IRB221
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
17.3.2019
12:00
IRB222
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
17.3.2019
13:20
IRB223
Slovan Varnsdorf
-
HK FCC Město Lovosice II
Divize Východ - Dvůr Králové
24.3.2019
08:00
IRB169
HC TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
24.3.2019
08:40
IRB170
HBC Jičín A
-
HBC Jičín B
24.3.2019
14:40
IRB171
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
24.3.2019
15:20
IRB172
Slovan Varnsdorf
-
1.HK Dvůr Králové
24.3.2019
16:00
IRB173
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín A
24.3.2019
12:00
IRB174
HBC Jičín B
-
Liberec Handball
24.3.2019
11:20
IRB175
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
24.3.2019
14:00
IRB176
1.HK Dvůr Králové
-
HC TJ Náchod
24.3.2019
10:40
IRB177
HBC Jičín A
-
Liberec Handball
24.3.2019
13:20
IRB178
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín B
24.3.2019
12:40
IRB179
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín A
24.3.2019
16:40
IRB180
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Jičín B
24.3.2019
09:20
IRB181
Liberec Handball
-
Slovan Varnsdorf
24.3.2019
10:00
IRB182
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
Divize Východ - Jablonec N/N
7.4.2019
10:00
IRB155
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín A
7.4.2019
09:20
IRB156
HBC Jičín B
-
Liberec Handball
7.4.2019
08:40
IRB157
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín A
7.4.2019
16:00
IRB158
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
7.4.2019
15:20
IRB159
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
7.4.2019
14:40
IRB160
HBC Jičín B
-
1.HK Dvůr Králové
7.4.2019
12:40
IRB161
HC TJ Náchod
-
Slovan Varnsdorf
7.4.2019
12:00
IRB162
HBC Jičín A
-
1.HK Dvůr Králové
7.4.2019
16:40
IRB163
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín B
7.4.2019
08:00
IRB164
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
7.4.2019
14:00
IRB165
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín A
7.4.2019
13:20
IRB166
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
7.4.2019
10:40
IRB167
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball
7.4.2019
11:20
IRB168
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín B
Divize Západ - Ústí N/L
7.4.2019
08:00
IRB236
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
7.4.2019
08:40
IRB237
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.4.2019
09:20
IRB238
HK Baník Most
-
TJ Slavoj Děčín
7.4.2019
10:00
IRB239
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
7.4.2019
10:40
IRB240
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
7.4.2019
11:20
IRB241
HSK Tygři Ústí n/L.
-
TJ Slavoj Děčín
7.4.2019
12:00
IRB242
HK Baník Most
-
HK Chomutov
7.4.2019
12:40
IRB243
HK FCC Město Lovosice I
-
HSK Tygři Ústí n/L.
7.4.2019
13:20
IRB244
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
7.4.2019
14:00
IRB245
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
7.4.2019
14:40
IRB246
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
7.4.2019
15:20
IRB247
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Chomutov
7.4.2019
16:00
IRB248
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
7.4.2019
16:40
IRB249
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Slavoj Děčín
Prolínací turnaj B2 - Jičín
4.5.2019
08:00
IRB197
HBC Jičín B
-
Liberec Handball
4.5.2019
08:40
IRB198
HBC Jičín A
-
HC TJ Náchod
4.5.2019
09:20
IRB199
TJ Slavoj Děčín
-
HBC Jičín B
4.5.2019
10:00
IRB200
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HBC Jičín A
4.5.2019
10:40
IRB201
HK Baník Most
-
Liberec Handball
4.5.2019
11:20
IRB202
HC TJ Náchod
-
TJ Slavoj Děčín
4.5.2019
12:00
IRB203
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HBC Jičín B
4.5.2019
12:40
IRB204
TJ Slavoj Děčín
-
HBC Jičín A
4.5.2019
13:20
IRB205
HK Baník Most
-
HC TJ Náchod
4.5.2019
14:00
IRB206
Liberec Handball
-
HSK Tygři Ústí n/L.
4.5.2019
14:40
IRB207
HBC Jičín B
-
HK Baník Most
4.5.2019
15:20
IRB208
TJ Slavoj Děčín
-
Liberec Handball
4.5.2019
16:00
IRB209
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HC TJ Náchod
4.5.2019
16:40
IRB210
HBC Jičín A
-
HK Baník Most
Prolínací turnaj B1 - Louny
5.5.2019
14:40
IRB183
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
5.5.2019
08:00
IRB184
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
5.5.2019
08:40
IRB185
Slovan Varnsdorf
-
TJ Lokomotiva Louny
5.5.2019
09:20
IRB186
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice I
5.5.2019
16:00
IRB187
1.HK Dvůr Králové
-
HK FCC Město Lovosice II
5.5.2019
10:40
IRB188
HK Chomutov
-
Slovan Varnsdorf
5.5.2019
12:40
IRB189
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Lokomotiva Louny
5.5.2019
12:00
IRB190
1.HK Dvůr Králové
-
HK FCC Město Lovosice I
5.5.2019
13:20
IRB191
HK FCC Město Lovosice II
-
Slovan Varnsdorf
5.5.2019
15:20
IRB192
ElektroPraga Jablonec
-
HK Chomutov
5.5.2019
10:00
IRB193
TJ Lokomotiva Louny
-
1.HK Dvůr Králové
5.5.2019
16:40
IRB194
HK FCC Město Lovosice I
-
Slovan Varnsdorf
5.5.2019
11:20
IRB195
HK FCC Město Lovosice II
-
ElektroPraga Jablonec
5.5.2019
14:00
IRB196
HK Chomutov
-
1.HK Dvůr Králové
Divize Východ - Jičín
11.5.2019
09:00
IRB141
HBC Jičín A
-
1.HK Dvůr Králové
11.5.2019
09:45
IRB142
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín B
nezadáno
00:00
IRB143
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
11.5.2019
10:30
IRB144
Slovan Varnsdorf
-
1.HK Dvůr Králové
11.5.2019
11:15
IRB145
HBC Jičín A
-
Liberec Handball
nezadáno
00:00
IRB146
HBC Jičín B
-
ElektroPraga Jablonec
11.5.2019
12:00
IRB147
HC TJ Náchod
-
Slovan Varnsdorf
11.5.2019
12:45
IRB148
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
11.5.2019
08:00
IRB149
HBC Jičín A
-
HBC Jičín B
nezadáno
00:00
IRB150
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
11.5.2019
13:30
IRB151
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín A
nezadáno
00:00
IRB152
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
11.5.2019
14:15
IRB153
HC TJ Náchod
-
Liberec Handball
11.5.2019
15:00
IRB154
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín B
Divize Západ - Děčín
12.5.2019
09:20
IRB264
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
12.5.2019
10:00
IRB265
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
12.5.2019
08:40
IRB266
HK FCC Město Lovosice II
-
HSK Tygři Ústí n/L.
12.5.2019
10:40
IRB267
TJ Slavoj Děčín
-
HK Baník Most
12.5.2019
11:20
IRB268
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
12.5.2019
12:00
IRB269
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
12.5.2019
16:40
IRB270
HK Chomutov
-
TJ Slavoj Děčín
12.5.2019
14:00
IRB271
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
12.5.2019
14:40
IRB272
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
12.5.2019
13:20
IRB273
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
12.5.2019
12:40
IRB274
TJ Slavoj Děčín
-
TJ Lokomotiva Louny
12.5.2019
16:00
IRB275
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice II
12.5.2019
15:20
IRB276
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
12.5.2019
08:00
IRB277
TJ Slavoj Děčín
-
HK FCC Město Lovosice I
Prolínací turnaj D2 - Ústí N/L
18.5.2019
08:30
IRB224
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK Baník Most
18.5.2019
09:10
IRB225
HK Chomutov
-
HBC Jičín B
18.5.2019
09:50
IRB226
HBC Jičín A
-
HK Baník Most
18.5.2019
10:30
IRB227
1.HK Dvůr Králové
-
HSK Tygři Ústí n/L.
18.5.2019
11:10
IRB228
HC TJ Náchod
-
HK Chomutov
18.5.2019
12:30
IRB230
HK Baník Most
-
1.HK Dvůr Králové
18.5.2019
13:10
IRB231
HC TJ Náchod
-
HBC Jičín B
18.5.2019
13:50
IRB232
HBC Jičín A
-
HSK Tygři Ústí n/L.
18.5.2019
14:30
IRB233
HK Chomutov
-
HK Baník Most
18.5.2019
15:10
IRB234
HC TJ Náchod
-
1.HK Dvůr Králové
18.5.2019
15:50
IRB235
HK Chomutov
-
HSK Tygři Ústí n/L.
18.5.2019
11:50
IRB301
HBC Jičín B
-
1.HK Dvůr Králové
18.5.2019
00:00
IRB308
HBC Jičín A
-
HBC Jičín B
Společný centrální turnaj - Liberec
25.5.2019
16:40
IRB278
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Chomutov
25.5.2019
11:20
IRB279
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
25.5.2019
13:20
IRB280
HK Chomutov
-
Slovan Varnsdorf
25.5.2019
18:00
IRB281
HK Chomutov
-
Liberec Handball
25.5.2019
10:40
IRB282
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
25.5.2019
08:40
IRB283
HK FCC Město Lovosice I
-
HSK Tygři Ústí n/L.
25.5.2019
12:00
IRB284
HK FCC Město Lovosice I
-
HBC Jičín B
25.5.2019
14:40
IRB285
HK FCC Město Lovosice I
-
HC TJ Náchod
25.5.2019
12:40
IRB286
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
25.5.2019
14:00
IRB287
HSK Tygři Ústí n/L.
-
HK FCC Město Lovosice II
25.5.2019
09:20
IRB288
HK FCC Město Lovosice II
-
HBC Jičín B
25.5.2019
17:20
IRB289
HC TJ Náchod
-
HK FCC Město Lovosice II
25.5.2019
16:40
IRB290
TJ Slavoj Děčín
-
HK Baník Most
25.5.2019
18:00
IRB291
HK Baník Most
-
ElektroPraga Jablonec
25.5.2019
10:00
IRB292
ElektroPraga Jablonec
-
HSK Tygři Ústí n/L.
25.5.2019
14:40
IRB293
TJ Slavoj Děčín
-
1.HK Dvůr Králové
25.5.2019
08:40
IRB294
TJ Slavoj Děčín
-
HBC Jičín A
25.5.2019
16:00
IRB295
HBC Jičín A
-
Slovan Varnsdorf
25.5.2019
08:00
IRB296
Slovan Varnsdorf
-
HBC Jičín B
25.5.2019
10:00
IRB297
HC TJ Náchod
-
Slovan Varnsdorf
25.5.2019
09:20
IRB298
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
25.5.2019
11:20
IRB299
Liberec Handball
-
HC TJ Náchod
25.5.2019
13:20
IRB300
HBC Jičín A
-
1.HK Dvůr Králové
25.5.2019
08:00
IRB302
ElektroPraga Jablonec
-
HBC Jičín A
25.5.2019
16:00
IRB303
HBC Jičín B
-
ElektroPraga Jablonec
25.5.2019
12:40
IRB304
ElektroPraga Jablonec
-
HC TJ Náchod
25.5.2019
17:20
IRB305
TJ Lokomotiva Louny
-
HSK Tygři Ústí n/L.
25.5.2019
14:00
IRB306
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
25.5.2019
12:00
IRB307
HBC Jičín A
-
TJ Lokomotiva Louny
25.5.2019
10:40
IRB308
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Lokomotiva Louny
Divize Západ - Most
9.6.2019
00:00
IRB250
HK Chomutov
-
HK Baník Most
9.6.2019
00:00
IRB251
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
9.6.2019
00:00
IRB252
HK FCC Město Lovosice II
-
HSK Tygři Ústí n/L.
9.6.2019
00:00
IRB253
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
9.6.2019
00:00
IRB254
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
9.6.2019
00:00
IRB255
HK FCC Město Lovosice I
-
HSK Tygři Ústí n/L.
9.6.2019
00:00
IRB256
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
9.6.2019
00:00
IRB257
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
9.6.2019
00:00
IRB258
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Baník Most
9.6.2019
00:00
IRB259
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
9.6.2019
00:00
IRB260
TJ Slavoj Děčín
-
HSK Tygři Ústí n/L.
9.6.2019
00:00
IRB261
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
9.6.2019
00:00
IRB262
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Slavoj Děčín
9.6.2019
00:00
IRB263
HK Baník Most
-
HSK Tygři Ústí n/L.
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.